warm aan

Zaterdag 04 Januari

HERENTALSE WC vzw 26e Driekoningentocht -A

PZ Sint-Norbertus Blauberg 21 HERSELT
5-10-15-20-25-30km

08u00-15u00



Zondag 05 Januari

BLIJF JONG GENEBOS 43e Wintertocht Superaanbieding - L

Ontmoetingscentrum Sint- Jan Genebosstraat KWAADMECHELEN
4-7-12-15 20km
07u00-15u00


WSV BEEKAKKERS 38e Boerenfrikadellentocht - A

Parochiezaal St-Jan De Nefstraat 19 GIERLE
5-8-11-15-20-25-30km

08u00-15u00


WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS Driekoningentocht - O-VL

PZ De Klingenaar Kieldrechtstraat 12 DE KLINGE
6-10-15-20km

07u30-15u00


Zaterdag 11 Januari

DE LUSTIGE STAPPERS Frikadellentocht Herselt - A

PZ Herselt Vest 6 HERSELT
4-7-12-18km

07u00-15u00


Zondag 12 Januari

’t BEERKE BEERSE Berentocht - A

Gem. Basisschool De Singel Schoolstraat 4 BEERSE
4-8-12-16-20-25-30km

07u00-15u00


WSV CLUB 76 MERKSEM Wintertocht - A

Sportpark Ruggeveld Ruggeveldlaan 480 DEURNE
5-7-10-12-20-25-30km
08u00-15u00


Zaterdag 18 Januari

DE ZANDSTAPPERS Finaletocht Walk2Gether 2019 - A

PC Zandfluiter Tulpenlaan 1 Wechelderzande
4-7-11-15-20-25km
07u30-15u00


Zondag 19 Januari

BOSGEUZEN VOORKEMPEN Winterwandeling - A

Feestzaal Den Engel Kerkstraat 17 VORSELAAR
6-9-13-17-22-27km

08u00-15u00


DE KLEITRAPPERS Winterheidetocht  - A

Basisschool Bisterveld Nieuwstraat 26 KESSEL
4-7-14-20-25km

08u00-15u00


MILIEU 2000 LOMMEL 39e Edelweisstocht Superaanbieding - L

Feestzaal Het Klosterhof Oude Diestersebaan 1 LOMMEL
4-7-13-17-21-25km

08u00-15u00


Zondag 26 Januari

NETELAND DUFFEL 30e Witlooftocht - A

Parochiezaal L. Kempenaersstr. 16 SCHRIEK
7-14-21km

07u00-15u00


WSV MOL Wintertocht - A

Parochiezaal Hulsen Ossenberg 114 BALEN-HULSEN
5-7-9-14-18-24km

08u00-15u00


DEN ENGEL LEUVEN Zoet Water-tocht - VL-BR

Roosenberg Maurits Noëstraat 13 OUD-HEVERLEE
5-10-15-20km

07u30-15u00


Zaterdag 01 Februari

WC GEDOVIBA 13e Doffenwandeling - A

Zaal De Vede Lichtaartseweg 131 OLEN
3-6-13-21-30-42km

06u00-15u00


Zondag 02 Februari

WSV SCHELLE 31e Wintertocht - A

Depot Deluxe Nijverheidsstraat 27 HEMIKSEM
5-7-12-17-21-28km

08u00-15u00


WK NOORDERGOUW 22e Wintertocht - A

Harmonie Concordia Bosduinstraat 5 WUUSTWEZEL
4-8-12-16-20-28km

08u00-15u00


Zondag 09 Februari

WSK MARKE 30e Wintertocht Busreis - W-VL
O.C. Marke Hellestraat 6 MARKE
6-12-18-24km
08u00-15u00


WIJTSCHOTDUVELS 10e Winterduveltocht - A

Basisschool De Notelaar Rozenlaan 25 WIJNEGEM
5-10-15-20-25-30km

08u00-15u00


DE NOORDERKEMPEN 30e Wintertocht - A

Gem. Basisschool De Meerpaal Terbekesetraat 6 MEER
6-12-18-24-30km

08U00-15U00


Zondag 16 Februari

SINJORENSTAPPERS 37e Geitentocht -A

Zaal Rozenkrans Heistraat 390 WILRIJK
4-9-12-16-21-28km

07u30-15u00


DE BAVOSTAPPERS 23e Wintertocht - A

PC Bel Wijdbos 39 GEEL-BEL
4-7-12-18-25-32km

07u00-15u00


DE WITLOOFSTAPPERS Kampenhout in de winter - VL-BR

Spothal Berg-Kampenhout Torfbroeklaan 25 BERG
6-10-14-20-25-32km

07u00-15u00


Donderdag 20 Februari

HERENTALSE WV VZW Rondom Zoerle-Parwijs - A

Ontmoetingscentrum Smissenhoekstraat 7 ZOERLE-PARWIJS
5-7-10-12-15-17-22km

08u00-15u00

Zondag 23 Februari

DE NATUURVRIENDEN 37e Trappistentocht 10 miles van Zoersel

Te Gekke Wandeling - WalkOn Walk2gethertocht - A

Gemeenteschool Beuk en Noot Achterstraat ST-ANTONIUS ZOERSEL
6-12-16,2-21-30-42km

07u00-15u00


TOEKERS BUNSBEEK Toekertjestocht - VL-BR

Zaal Glazuur Dries 7A GLABBEEK
5-7-10-14-21-30km

07u00-15u00


Zaterdag 29 Februari

Ledenfeest

Zondag 01 Maart

WSV CLUB 76 MERKSEM Lentetocht - A

Parochiezaal Torenvenstraat KESSEL
5-7-12-14-21-31km

08u00-15u00


WSC LANGDORP 46e Mars der Zuiderkempen - VL-BR

Sint-Jozefcollege Bekaflaan 65 AARSCHOT
5-8-12-16-20-30-42-50km
06u00-15u00


HARMONIESTAPPERS 27e Smoutebollentocht - A

Miloheem Milostraat 13 MOL
4-7-12-16-20-30km

07u00-15u00


Zondag 08 Maart

WSV BERCHLAER Lentetocht - A

Gildenzaal Gemeentestraat 24 NIJLEN
4-6-12-16-22km

07u30-15u00


WANDELCLUB TEMSE Omloop Van Temse O-VL

Zaal Mosterdpot Gelaagstraat STEENDORP
7-14-21-30km

07u00-15u00


Zaterdag 14 Maart

ST-MICHIELSTAPPERS Caterstocht Walk2Gethertocht - A

Kristus Koning Bethaniënlei 5 SINT-JOB-in’t-GOOR
4-7-11-14-18-22-25-30km
07u30-15u00


Zondag 15 Maart

’t BEERKE BEERSE Pensentocht - A

Parochiezaal Past. Lambrechtsstraat RIJKEVORSEL
4-6-7-12-17-22-25-30km
07u00-15u00


WANDELEND PAAL 31e Sint-Baafstocht - L

Zaal Sint-Baaf Padbroekweg 1 HEUSDEN-ZOLDER
4-6-12-16-20-30-42km

06u30-15u00


Woensdag 18 Maart

UILENTREKTOCHTJE - A

Parking Burcht Hertog Jan (van 13u00)
De Laks 8 OUD-TURNHOUT
3 of 7km (+ 5km?)
13u30 stipt


Donderdag 19 Maart

DE GRUUNZIPKES Lentetocht - A

PZ St-Norbertus Blauberg 21 HERSELT
6-7-9km

06u00-15u00


Zondag 22 Maart

SAMEN UIT SAMEN THUIS Superaanbieding - A

Zaal De Plas Binnenvaartstraat HOUTHALEN
4-6-9-12-16-21-30-40km
07u00-15u00

DE VOSSEN BUGGENHOUT 37e Lentevossentocht - O-VL

Gem. Basisschool ’t Sprinkhaantje Collegestraat 1 BUGGENHOUT
6-10-16-21-32km

07u30-15u00


DE GRASHOPPERS Grashopperstocht - A

’t Buurthuis Zandstraat 13 LAAKDAL
6-12-17-20-25-30km

06u30-15u00


Zondag 05 April

DE SINTJANSSTAPPERS Den Ouwen Uiltochten Walk2Gethertocht - A

Parochiezaal Dreveneind 1 ESSEN (Horendonk)
4-7-12-16-19-25-35km

07u00-15u00


Zondag 12 April

WSV DE RANSTUILEN 40e Intern. Wandeltocht Walk2Gethertocht

WalkOn Superaanbieding - A

Evenementenhal ‘Den Boomgaard’

Antwerpsesteenweg BROECHEM
4-8-13-16-20-25-30-36-42km
06u30-15u00