warm aan

Zaterdag 05 oktober

ZANDSTAPPERS Krawatentocht - A

PC Sint-Pieter Kerkplein 3 LILLE
4-6-10-15-20-25-30km

07u00-15u00



Zondag 06 oktober

WSV CLUB 76 MERKSEM 43e Internationale Wandeltocht  - A

PC Sint Martinus, Sint-Jozeflei MALLE
5-10-15-20-30-42km

08u00-15u00


WADELTOCHT TEMSE 17e Mercatortocht - O-VL

St-Jan Berghmansinst. Zoete Moederstraat RUPELMONDE
7-14-21-30km

07u00-15u00


OPSINJOORKE MECHELEN Manebusserswandeling in en rondom Mechelen - A

School Busleyden Atheneum – Campus Botaniek Augustijnenstraat MECHELEN
6-11-16-21-26-31km

08u00-15u00


Zondag 13 oktober

DE SINT-JANSSTAPPERS 27e Rose Gronontocht – Walk2Gethertocht - A Parochiecentrum Sint-Jansstraat 146 ESSEN
6-12-18-25-35km

07u30-15u00


NETELAND DUFFEL 29e Ter Elsttocht - A

Gem. Technisch Instituut Rooienberg 20 DUFEL
6-12-18-21-30-42km

07u00-15u00


Zondag 20 oktober

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE 2e Rondom kaasdorp

Pasendale Busreis - W-VL
PC De Craeye Kraaiveldstraat 7 PASSENDALE
5-10-12-15-20-26km
07u30-15u00


WSV BERCHLAER 30e Nete- en Kastelentocht - A

Ontmoetingscentrum PC Ballaer Grote Markt 27 BERLAAR
4-6-12-18-22-30km

07u30-15u00


Zondag 27 oktober

WSV DE KADODDERS Jan Kadoddertocht - A

Firma De Coster Grondveredeling Fortsesteenweg 30 ST-KATELIJNEWAVER
6-11-16-20-30km

08u00-15u00


HERENTALSE WV 30e Kastelentocht - A

Parochiecentrum Boerenkrijglaan WESTERLO
4-7-10-15-20-25-30km

08u00-15u00


Vrijdag 01 november

DE STROBOEREN MERKSEM Sterbostochten - A

Sportpark Kattegat Bredabaan 280 WUUSTWEZEL
6-10-12-18-24-28-35km

08u00-15u00


Zaterdag 02 november

DE NATUURVRIENDEN Ritselende Blarentocht - A

Zaal Zonneputteke Zonneputteke ZOERSEL
6-12-20-25-30km

08u00-15u00


Zondag 03 november

WSV SCHELLE 16e Octaaftocht - A

T.A. Den Biezerd Wirixstraat 56 NIEL
4-7-12-17-21-28km

08u00-15u00


GASTHOFSTAPPERS Wandel Mee  - O-VL

Polyvalente zaal de Klingenaar Kieldrechtstraat 12 DE KLINGE
6-10-15-20-25km

07u30-15u00


Zondag 10 november

DE KORHOENSTAPPERS 13e Klein Peerkenstocht Walk2Gethertocht - A

De Heischuur Schuurhoven 2 OUD-TURNHOUT
5-7-12-18-25-32-42km

07u30-15u00


DE GRUUN ZIPKES Ijzermaeltocht - A

GC Ijzermael Msgr Raeymaekersstr 10 WEST-MEERBEEK
4-6-10-14-20km

06u00-15u00

Maandag 11 november

HERENTALSE WV Wandel Mee Dag Superaanbieding - A

PC Morkhoven Goorstraat 11 MORKHOVEN
5-7-10-15-20km
08u00-15u00


Donderdag 14 november

UILENTREKTOCHTJE - A

Parking Carefour (zijde Brico) BORSBEEK
12km
13u30stipt


Zondag 17 november

BOSGEUZENVOORKEMPEN Herfstwandeling - A

Zaal Concordia Bosduinstraatr 5 WUUSTWEZEL
6-8-12-16-24km

08u00-15u00


DE VOSSEN BUGGENHOUT Herfsttocht - O-VL

Gem. Basisschool ’t Sprinkhaantje Collegestraat 1 BUGGENHOUT
6-12-16-20km

08u00-15u00


WSV MOL Campinatocht - A

Zaal Tijl 4 Boeretangsedreef 69 DESSEL
4-6-8-15-21km

08u00-15u00


Zondag 24 november

WSV DE VOSKES Adriaan Ghijstocht - A

Parochiezaal Sint-Jozefstraat 41 VOSSELAAR
5-8-13-17-21km

08u00-15u00


WSV SCHORRESTAPPERS 22e Aawe Kleiretocht - A

APB De Schorre Schommelei 1 BOOM
7-9-12-15-19-21-28km

08u00-15u00


IJSETRIPPERS Zoniënwoudwandeltochten - V-BR

RBS Het Groene Dal Willem Matstraat HOEILAART
4-6-12-18-24-30km

07u30-15u00


Zondag 01 december

DE STROBOEREN Herfsttochten - A

Fort van Merksem Fortsteenweg MERKSEM
4-7-12-18-25km

08u00-15u00


DE VAARTLANDSTAPPERS Broekventjestocht - A

Sport Vlaanderen Hazewinkel Beenhouwerstraat 28 HEINDONK
4-7-14-21km

08u00-15u00


WIEKEVORSTSE STAPPERS 11e Kempische Ardennen Wandeling - A

Café Sportbar Gem. Sportcentrum Herenthoutseweg 13 HULSTHOUT
5-10-15-20-25-42km

07u00-15u00


Zondag 08 december

WSV DE RANSTUILEN Uilentocht Walk2Gethertocht - A
Parochiezaal Venusstraat 10 OELEGEM
5-9-14-17-21-22-26
08u00-15u00


Zondag 15 december

SINT MICHIELSTAPPERS Smoutebollentocht - A

De Eikel Oude Veldstraat 4 BRECHT
4-7-11-14-18-22-25-30km
08u00-15u00


DE BOLLEKES ROTSELAAR Spek met eieren-tocht - V-BR

Montfortcollege Aarschotsesteenweg 39 ROTSELAAR
4-6-10-12-20km

07u00-15u00


Zaterdag 21 december

OPSINJOORKE MECHELEN Mechelen in kerstsfeer en in de Doenker

Superaanbieding - A

Zaal De Loods Douaneplein MECHELEN
5-10km
15u00-21u00


Zondag 22 december

DE KLEITRAPPERS Verdwenen Gehuchtjestocht - A

Clublokaal De Kleitrappers Korte Veerstraat 2 TERHAGEN
4-6-10-15-20km

08u00-15u00


BOSGEUZENVOORKEMPEN Winterwandeling - A

Openluchtschool Dennenhof De Rentfort 9 SCHILDE
6-12-16-22km

08u00-15u00


Gewijzigde startplaats!!

RBK ANTWERPEN Antwerpen in de winter - A

Cadx aanlegsteigers voor “Flandria 24” en “Festina Lent”
Kattendijkdok-Oostkaai 22 ANTWERPEN
4-5-7-9km

10u00-19u00


Zondag 29 december

WVK PUURS 34e Eindejaarstochten - A

Gem-huis Vrededaal L. Van Kerckhovestraat PUURS
5-8-14-20km

07u30-15u00


RAVELSE WANDELAARS 14e Mieke Pap - A

Gemeentezaal Poppel Dorp 30 POPPEL
5-8-13-18-22-25-30-34-42-50km
06u30-15u00


Maandag 30 december

DE NATUURVRIENDEN Oliebollentocht - A

F.C. Halle Lotelinglaan 29 HALLE-ZOERSEL
6-12-20-25km

08u00-15u00


EN/OF


Driekoningentocht (in groep)
7km

19u15